Zawiadomienie - Sesja Rady Powiatu

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU W PRUDNIKU Z A W I A D A M I A, że w dniu 29 sierpnia 2014 r. o godz. 1300 w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76 z w o ł u j e XLVIII SESJĘ RADY POWIATU

Program Sesji obejmuje :

1. Otwarcie XLVIII sesji, przywitanie radnych Rady Powiatu i zaproszonych gości.
  2. Odtworzenie hymnu państwowego.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z sesji Rady Powiatu z dnia 27 czerwca 2014 r.
  5. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu podjętych na sesji w dniu 27 czerwca 2014 r.
  6. Informacja o pracy Starosty i Zarządu pomiędzy sesjami.
  7. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania zgłoszone na XLVII sesji.
  8. Interpelacje i zapytania radnych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia tekstu jednolitego uchwały w sprawie uchwalenia Statutu Powiatu Prudnickiego (druk 330)
  10. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Prudnickiego na 2014r.  (druk 326)
  11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Prudnickiego (druk 327)
  12. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia wzoru Odznaki Honorowej Powiatu Prudnickiego oraz zasad  trybu jej nadawania i sposobu noszenia (druk 328)
  13. Podjęcie uchwały zmieniającą uchwałę w sprawie przyjęcia przez Powiat Prudnicki od Gminy Głogówek pomocy rzeczowej – modernizacji chodników w Gminie Głogówek przy drodze powiatowej nr 2031 O w m. Głogówek ul. Konopnickiej i nr 1837 O w m. Rzepcze (druk 329)
  14. Podjęcie uchwały w sprawie zmniejszenia opłaty za wydanie dowodu rejestracyjnego i prawa jazdy w przypadku, gdy zmiana stanu faktycznego w zakresie adresu właściciela lub posiadacza pojazdu oraz kierowcy, spowodowana została zmianami administracyjnymi (druk 331)
  15. Podjęcie uchwały w sprawie określenia przypadków, w jakich nauczycielowi zatrudnionemu w pełnym wymiarze zajęć w szkołach i placówkach prowadzonych przez Powiat Prudnicki można obniżyć tygodniowy obowiązkowy wymiar godzin zajęć oraz warunków i trybu tego obniżania (druk 332)
  16. Informacja o wynikach kontroli przeprowadzonych przez Komisje Rewizyjną w I półroczu 2014r.
  17. Informacja  z  działalności rzeczowej  i  finansowej Zespołu Opieki Zdrowotnej  w  Białej  za I półrocze 2014r.
  18. Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych zgłoszone na bieżącej sesji.
  19. Wnioski i oświadczenia radnych.
  20. Zamknięcie XLVIII sesji Rady Powiatu.

Józef Janeczko

Publikacja: Wtorek, 19 Sierpnia 2014r. Godzina: 15:39. Wejść: 1558.