Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego- powołanie II kadencji

W związku z kończącą się I kadencją, zgodnie z procedurą zostanie powołane Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego. Marszałek Województwa Opolskiego powoła od dwudziestu do czterdziestu członków Forum. Kandydatem może być każdy przedstawiciel Młodzieżowej Rady Miasta, Gminy lub Powiatu, działającej na obszarze województwa opolskiego, przy czym do Forum może być powołanych maksymalnie dwóch członków tej samej rady. Kandydatem może być również osoba indywidualna w wieku od 13 do 20 lat zamieszkała na terenie Województwa, nie przynależąca do Rady. Kandydat na członka Forum będzie miał za zadanie zaproponowanie rozwiązania zadania problemowego, znajdującego się w elektronicznym formularzu zgłoszeniowym (formularz Google).

Przy wyborze kandydatów zespół powołany przez Marszałka Województwa Opolskiego będzie zwracał uwagę na kreatywność, sposób podejścia do problemu, faktyczną możliwość realizacji zaproponowanego działania oraz osiągnięcie efektu w realizacji zadania.

Szczegóły zgłaszania kandydatów i funkcjonowania Forum w załączonym Zarządzeniu nr 3/2018

1.        Ogłoszenie o naborze członków Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego
  2.        Załącznik 1: link do formularza zgłoszeniowego na członka Forum Samorządu Województwa Opolskiego

3.        Załącznik nr 2 – zgoda na kandydowanie na członka Forum
  4.        Załącznik nr 4 – lista poparcia dla kandydata na członka Forum

Poniżej link do ogłoszenia o naborze członków Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego:

Szczegóły zgłaszania kandydatów do Zespołu ds. wyłonienia członków Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego:

1.        Ogłoszenie o naborze do Zespołu ds. wyłonienia członków Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego
  2.        Formularz zgłoszeniowy dla kandydatów do Zespołu ds. wyłonienia członków Forum Młodzieży Województwa Samorządu Województwa Opolskiego

W związku z terminem ferii zimowych w województwie opolskim nakładającym się z procedurą naboru członków Forum Młodzieży Samorządu Województwa Opolskiego II kadencji Marszałek Województwa Opolskiego podjął decyzję o wydłużeniu terminu składania zgłoszeń do dnia 2 lutego 2018 r.

Publikacja: Środa, 17 Stycznia 2018r. Godzina: 15:17. Wejść: 1290.