Baner Dzienniki Urzędowe Baner Biuro Rzeczy Znalezionych Baner Wzory formularzy i wniosków Baner Strona 1 LO Baner Strona CKZIU Baner Strona ZSR Baner Strona ZS Głogówek Baner Strona SOSW Prudnik Baner Strona SOSW Głogówek Baner Strona Poradnia Prudnik Baner Strona Fundusze Europejskie

Tutaj jestes: Strona główna / Aktualności

Aktualności

Prudnik Cup 2018: Dublet "Orlików"

W sobotę i niedzielę 15-16 września br. na powiatowym kompleksie sportowym „Orlik im. Tradycji Pogoni Lwów i Polonii Bytom odbył się turniej piłkarski dla zawodników z roczników 2007 i 2010. Organizatorem wydarzenia był klub sportowy UKS Orlik Prudnik.

W sobotę o Puchar Burmistrza Prudnika rywalizowało 7 zespołów młodych piłkarzy z rocznika 2010.
Pierwsze miejsce z kompletem punktów zajęła drużyna gospodarza imprezy – UKS Orlik Prudnik. Drugą lokatę wywalczyła ekipa Akademii Piłkarskiej Biała. Podium uzupełniła Odra Opole. Pozostałe miejsca zajęły kolejno drużyny: Soccer Opole, Chemik K.-Koźle, Hattrick Głuchołazy, Czarni Otmuchów.
Indywidualne wyróżnienia otrzymali:
Paweł Gęsiewicz (Orlik Prudnik) - najlepszy zawodnik turnieju;
Mikołaj Licznar (Akademia Piłkarska Biała) - najlepszy bramkarz;
Krzysztof Zieliński (Odra Opole) - król strzelców
Zwycięzca, drużyna UKS Orlik Prudnik, wystąpiła w składzie: Paweł Gęsiewicz, Igor Aliev, Oskar Piekarczyk, Tymoteusz Kucik, Oskar Wojdyła, Cezary Pępek, Jakub Pastor, Jan Kamiński, Jan Małota, Fabian Pazurek, Szymon Szepelawy, Tomasz Grzywacz, Adrian Maciuch. Trener: Adam Zmarzlik.

Drugiego dnia zawodów o Puchar Starosty Prudnickiego rywalizowali zawodnicy rocznika 2007. Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn.
Ponownie najlepsi okazali się gospodarze - UKS Orlik Prudnik, na drugim miejscu zespół Hattrick Głuchołazy, a trzecią lokatę wywalczyli zawodnicy LZS Grodków. Dalsze miejsca zajęły zespoły: MKS Wołczyn, Chemik K.-Koźle, LZS Lubrza, Akademia Piłkarska Biała i Koksownik Zdzieszowice.
Najlpszym zawodnikiem turnieju wybrano Huberta Kulpę (Orlik Prudnik), tytuł najlepszego bramkarza dla Bartosza Zielińskiego (Hattrick Głuchołazy), a królem strzelców został Marcin Zajączkowski (LZS Grodków).
Skład zwycięskiej drużyny UKS Orlik Prudnik: Jakub Łanucha, Szymon Stefan, Daniel Pietruszka, Marek Pasternak, Hubert Kulpa, Michał Woźniak, Szymon Kamola, Daniel Jurzyna, Adam Grochowski, Igor Twardowski, Dawid Lubaszka, Antoni Frankowicz. Trener: Adam Zmarzlik.