ZAWIADOMIENIE - SESJA RADY POWIATU

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU W PRUDNIKU ZAWIADAMIA, że w dniu 26 kwietnia 2019 r. o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76 zwołuje IX SESJĘ RADY POWIATU

1. Otwarcie IX sesji, przywitanie Radnych Rady Powiatu i zaproszonych gości
  2. Odtworzenie hymnu państwowego
  3. Przedstawienie porządku obrad
  4. Przyjęcie protokołu z sesji Rady Powiatu z dnia 25 marca 2019r.
  5. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu w okresie między-sesyjnym
  6. Informacja Starosty o pracy w okresie między-sesyjnym
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Prudnickiego na 2019 r. (druk nr 74)
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Prudnickiego (druk nr 75)
  9. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia wystąpienia pokontrolnego, skierowanego przez Komisję Rewizyjną Rady Powiatu w Prudniku (druk nr 76 )
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie do partnerstwa w celu realizacji wspólnego projektu pn.”Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej na terenie Subregionu Południowego- Etap II” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020 (druk nr 77)
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na na przystąpienie Powiatu Prudnickiego do spółki pod firmą Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Spółka z o.o. z siedzibą w Głubczycach (druk nr 78)
  12. Podjęcie uchwały w sprawie powołania Rady Społecznej ZOZ w Białej (druk nr 79)
  13. Podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Białej za 2018 rok (druk nr 80)
  14. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Prudniku w czteroletnie I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Prudniku (druk nr 81)
  15. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego II Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej w Prudniku w czteroletnie II Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Prudniku (druk nr 82)
  16. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego w Głogówku w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące w Głogówku (druk nr 83)
  17. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Prudniku w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Prudniku (druk nr 84)
  18. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego II Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Prudniku w czteroletnie II Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Prudniku (druk nr 85)
  19. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego trzyletniego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Głogówku w czteroletnie Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Głogówku (druk nr 86)
  20. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Nr 1 w Prudniku w pięcioletnie Technikum Nr 1 w Prudniku (druk nr 87)
  21. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum Nr 2 w Prudniku w pięcioletnie Technikum Nr 2 w Prudniku (druk nr 88)
  22. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia dotychczasowego czteroletniego Technikum w Głogówku w pięcioletnie Technikum w Głogówku (druk nr 89)
  23. Podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia zakończenia działalności dotychczasowego Publicznego Gimnazjum Nr 3 Specjalnego w Prudniku (druk nr 90)
  24. Podjęcie uchwały w sprawie dostosowania nazwy Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Prudniku (druk nr 91)
  25. Podjęcie uchwały w sprawie dostosowania nazwy Szkoły Policealnej dla Dorosłych w Głogówku (druk nr 92)
  26. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia oceny zasobów pomocy społecznej Powiatu Prudnickiego za rok 2018 (druk nr 93)
  27. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia szczegółowych zasad ponoszenia odpłatności za pobyt w mieszkaniu chronionym utworzonym przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Prudniku (druk nr 94)
  28. Podjęcie uchwały w sprawie przekazania do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Opolu skargi na uchwałę Rady Powiatu w Prudniku Nr VIII/ 71/ 2019 z dnia 25 marca 2019 r. w sprawie rozpatrzenia skargi na działanie Zarządu Powiatu w Prudniku (druk nr 95)
  29. Podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego w 2019r. (druk nr 96)
  30. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie umowy na czas nieoznaczony oraz odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy (druk nr 97)
  31. Informacja o zadaniach realizowanych w 2018 rok przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Prudniku.
  32. Sprawozdanie z działalności Komisji Skarg, Wniosków i Petycji za 2018 rok.
  33. Sprawozdanie z realizacji Programu Współpracy Powiatu Prudnickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za rok 2018
  34. Wnioski i oświadczenia Radnych
  35. Zamknięcie IX sesji Rady Powiatu

Publikacja: Piątek, 19 Kwietnia 2019r. Godzina: 13:40. Wejść: 586.