ZAWIADOMIENIE - SESJA RADY POWIATU

Przewodniczący Rady Powiatu w Prudniku zawiadamia, że w dniu 30 sierpnia 2019r. o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76 zwołuje XIII sesję Rady Powiatu

Porządek obrad:

1. Otwarcie XIII sesji, przywitanie Radnych Rady Powiatu i zaproszonych gości
  2. Odtworzenie hymnu państwowego
  3. Przedstawienie porządku obrad
  4. Przyjęcie protokołów z sesji Rady Powiatu z dnia 28 czerwca 2019r. oraz z dnia 9 sierpnia 2019r.
  5. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu w okresie między-sesyjnym
  6. Informacja Starosty o pracy w okresie między-sesyjnym
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Prudnickiego na 2019 r. (druk nr 126 )

Druk nr 126.pdf

8. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Powiatu Prudnickiego (druk nr 127)

Druk nr 127.pdf

9. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody/ odmowy wyrażenia zgody na rozwiązanie stosunku pracy z Radnym Rady Powiatu w Prudniku (druk nr 128)

Druk nr 128.pdf

10. Podjęcie uchwały w sprawie nadania Odznaki Honorowej Powiatu Prudnickiego (druk nr 129)

Druk nr 129.pdf

11. Podjęcie uchwały w sprawie nadania Odznaki Honorowej Powiatu Prudnickiego (druk nr 130)

Druk nr 130.pdf

12. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia programu współpracy Powiatu Prudnickiego z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na rok 2019 (druk nr 131 )

Druk nr 131.pdf

13. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zasad, trybu przyznawania i pozbawiania oraz rodzajów i wysokości okresowych stypendiów Powiatu Prudnickiego za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym oraz nagród i wyróżnień za osiągnięcia w działalności sportowej (druk nr 132)

Druk nr 132.pdf

14. Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia wystąpienia kontrolnego, skierowanego przez Komisję Rewizyjną Rady Powiatu w Prudniku (druk nr 133)

Druk nr 133..pdf

15. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określania zadań i podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rehabilitację społeczną i zawodową realizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku (druk nr 134)

Druk nr 134.pdf

16. Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół ponadpodstawowych oraz szkół specjalnych mających siedzibę na obszarze Powiatu Prudnickiego od dnia 1 września 2019 r. (druk nr 135)

Druk nr 135.pdf

17. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia regulaminu określającego: wysokość oraz szczegółowe warunki przyznawania dodatków za wysługę lat, motywacyjnego, funkcyjnego oraz za warunki pracy, szczegółowe warunki obliczania i wypłacania wynagrodzenia za godziny ponadwymiarowe i godziny doraźnych zastępstw oraz wysokość i warunki wypłacania nagród nauczycielom zatrudnionym w szkołach prowadzonych przez Powiat Prudnicki (druk nr 136)

Druk nr 136.pdf

18. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia tygodniowego obowiązkowego wymiaru godzin zajęć nauczycieli, dla których nie ustalono obowiązkowego wymiaru godzin zajęć dydaktycznych oraz zasad zaliczania do wymiaru godzin poszczególnych zajęć w formie zaocznej i w kształceniu na odległość (druk nr 137)

Druk nr 137.pdf

19. Skierowanie do rozpatrzenia petycji dotyczącej sprzeciwu co do lokalizacji na budowę stacji bazowej telefonii komórkowej.
  20. Przyjęcie informacji o wynikach kontroli przeprowadzonych przez Komisję Rewizyjną oraz działalności w I półroczu 2019 r.
  21. Przyjęcie informacji dotyczącej realizacji zadań Zarządu Powiatu jako zarządcy dróg powiatowych.
  22. Przyjęcie informacji Nadzorów Wodnych w Prudniku, Nysie i Krapkowicach z działań podejmowanych w 2018 r.
  23. Wnioski i oświadczenia Radnych
  24. Zamknięcie XIII sesji Rady Powiatu

Publikacja: Piątek, 23 Sierpnia 2019r. Godzina: 14:33. Wejść: 469.