ŚRODA Z FUNDUSZAMI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

1 października 2014 r. ruszył cykl organizowanych w całej Polsce bezpłatnych spotkań informacyjnych dot. nowej perspektywy finansowej 2014-2020 pn. ?Środa z Funduszami dla??. Spotkania organizowane będą do marca 2015 r. w każdą pierwszą środę miesiąca. Każde spotkanie skierowane będzie do wybranej grupy potencjalnych beneficjentów programów realizowanych w latach 2014-2020.

Na kolejne spotkania z cyklu, zatytułowane „ŚRODA Z FUNDUSZAMI DLA PRZEDSIĘBIORCÓW”, zapraszamy 4 lutego 2015 r. o godz. 12:00.

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje wprowadzające do funduszy europejskich na lata 2014-2020 (m.in. najważniejsze dokumenty regulujące ich wdrażanie, główne kierunki wsparcia, planowane programy i najważniejsze zasady ich realizacji) oraz wstępne informacje nt. możliwości uzyskania w latach 2014-2020 dofinansowania na działalność przedsiębiorstw (m.in. na działalność badawczo-rozwojową i infrastrukturę B+R, wdrażanie innowacji, współpracę przedsiębiorstw, nawiązywanie współpracy sektora nauki i biznesu, inwestycje proekologiczne, informatyzację, internacjonalizację, ochronę własności przemysłowej, a także na działalność instytucji otoczenia biznesu).

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje dostępne na obecnym etapie prac nad nową perspektywą finansową.

Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. funduszy europejskich.

Szczegółowe informacje nt. spotkań znajdują się w poniższej tabeli.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego (linki do formularzy znajdują się w tabeli).

UWAGA! Rekrutacja na spotkania rozpocznie się 22 stycznia 2015 r.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Środa z Funduszami przedsiębiorców

4 lutego 2015 r.

Miejsce Punkt organizujący spotkanie    Formularz zgłoszeniowy

OPOLE, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne „Ostrówek”, ul. Piastowska 14 (sala im. Orła Białego )sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo  GPI w Opolu

Link do formularza zgłoszeniowego : https://docs.google.com/forms/d/1eAyc-2YlvqoqaFtSfV39EUWdUcyk2vGeThUGF6fY-UY/edit

BRZEG, Starostwo Powiatowe, ul. Wyszyńskiego 23 (sala konferencyjna LPI - I piętro) sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo    LPI w Brzegu   link do Formularza zgłoszeniowego https://docs.google.com/forms/d/1i3UViEsJsTV8X03pT_0L3EJ369vXGa1T5c6UxLP7AyY/edit

KĘDZIERZYN-KOŹLE, Starostwo Powiatowe, ul. Plac Wolności 1 (sala 12 - I piętro) sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo LPI w Kędzierzynie-Koźlu Link do formualrza https://docs.google.com/forms/d/1wLtYiPl1fqeSOYeFrbmqqJ3QXJjrdwaFLTnCbbe-hgU/edit

KLUCZBORK, Starostwo Powiatowe w Kluczborku, ul. Katowicka 1 (sala 213, II piętro) sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo

LPI w Kluczborku        Link do formularza zgłoszeniopwego https://docs.google.com/forms/d/19b24oX59d8bVMOyBsGc1JA5bvBY8fwqX7DIxm-E92tQ/edit

NYSA, Powiatowy Urząd Pracy, ul. Słowiańska 19 (sala Klubu Pracy)

LPI w Nysa      Link do formularza zgłoszeniowego  https://docs.google.com/forms/d/1TGX5EKQ__ndp9e53Vg2MP9NbNinl9FMZs-N6UpvWtYY/viewform?usp=send_form

Publikacja: Środa, 28 Stycznia 2015r. Godzina: 13:22. Wejść: 2595.