ZAWIADOMIENIE - SESJA RADY POWIATU

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU W PRUDNIKU zawiadamia, że w dniu 27 lutego 2015 r. o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76 zwołuje V SESJĘ RADY POWIATU

1.    Otwarcie V sesji, przywitanie radnych Rady Powiatu i zaproszonych gości.
2.    Odtworzenie hymnu państwowego.
3.    Ślubowanie radnego.
4.    Przedstawienie porządku obrad.
5.    Przyjęcie protokołu z sesji Rady Powiatu z  23 stycznia 2015 r.
6.    Sprawozdanie  Starosty  z  wykonania  uchwał  Rady  Powiatu  podjętych  na  sesji  w  dniu  23 stycznia 2015 r.
7.    Informacja o pracy Starosty i Zarządu pomiędzy sesjami.
8.    Interpelacje i zapytania radnych.
9.    Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustanowienia Odznaki Honorowej Po-wiatu Prudnickiego oraz ustalenia jej wzoru oraz zasad  trybu jej nadawania i sposobu no-szenia (druk 37)
10.    Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji III Liceum Profilowanego w Prudniku, wcho-dzącego w skład Zespołu Szkół Rolniczych w Prudniku (druk 38)
11.    Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji szkół wchodzących w skład Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku (druk 39)
12.    Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcące-go dla Dorosłych w Prudniku, wchodzącego w skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Prudniku (druk 40)
13.    Podjęcie uchwały w sprawie zamiaru likwidacji szkół wchodzących w skład Zespołu Szkół w Głogówku (druk 41)
14.     Polityka właścicielska akcjonariusza większościowego - Powiatu Prudnickiego w stosunku do spółki działającej pod firmą Prudnickie Centrum Medyczne S.A. w Prudniku w zakresie rozwoju i podniesienia jakości usług medycznych, w tym:
       a) plan inwestowania w Spółkę - podniesienie kapitału zakładowego w drodze emisji
nowych akcji serii „I”  w ramach subskrypcji zamkniętej oraz emisji nowych akcji serii „J” w ramach subskrypcji prywatnej,
       b) dostosowania pomieszczeń i urządzeń do standardów określonych w obowiązujących przepisach.
 15.Informacja Prezesa Zarządu  Stadniny Koni  Prudnik Spółka z o.o., z udziałem Posłanki na Sejm RP Janiny Okrągły, nt. działalności i zagrożeń  związanych z ewentualną prywatyza-cją Spółki.
16. Informacja Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Prudniku o stanie   bezpieczeństwa Powiatu Prudnickiego w zakresie ochrony przeciwpożarowej w 2014r.
17.    Informacja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Prudniku o stanie bez-pieczeństwa sanitarnego w Powiecie Prudnickim za 2014r.
18.    Sprawozdanie z działalności Komisji Budżetu, Rozwoju Gospodarczego i Gospodarki Nie-ruchomościami oraz Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej za 2014r.
19.    Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych zgłoszone na bieżącej sesji.
20.    Wnioski i oświadczenia radnych.
21.    Zamknięcie V sesji Rady Powiatu.

Publikacja: Środa, 18 Lutego 2015r. Godzina: 09:53. Wejść: 1514.