Komunikat w związku z zamknięciem Wydziału Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Prudniku

W związku z wykryciem przypadku zakażenia pracownika wydziału wirusem COVID-19 przypominamy, że wydział jest zamknięty do odwołania.

Dokumenty skierowane do Wydziału Komunikacji i Transportu można składać w skrzynce podawczej zlokalizowanej na drzwiach urzędu od strony budynku Zespołu Szkół Rolniczych. Decyzje będą wydawane zgodnie z ustawowym terminem wynikającym z Kodeksu Postępowania Administracyjnego. Prosimy o pozostawienie na dokumentach numeru telefonu w celu kontaktu. Wydawanie dokumentów przez wydział jest aktualnie niemożliwe.
Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że termin zgłoszenia zbycia lub nabycia pojazdu, wyrejestrowania pojazdu, rejestracji pojazdu czy przerejestrowania pojazdu wynosi 180 dni.
O zmianach będziemy na bieżąco informować w komunikatach.

2020-10-16

Publikacja: Piątek, 16 Października 2020r. Godzina: 10:35. Wejść: 344.