BADANIA FOKUSOWE W POWIECIE PRUDNICKIM REALIZOWANE W RAMACH PARTNERSTWA NYSKIEGO 2020

Rozpoczyna się II etap konsultacji społecznych ? opracowywanie wizji, misji i celów strategicznych. W ramach tego etapu, zarówno dla Strategii Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 (OF PN2020), jak i dla strategii sektorowych: Strategii Rozwoju Transportu, Strategii Rynku Pracy oraz Strategii Rozwoju Społecznego przeprowadzone zostaną badania ankietowe wśród mieszkańców, spotkania i warsztaty oraz badania Delphi.

Nagłówek

Ten etap konsultacji społecznych  w  Powiecie Prudnickim przeprowadzony  zostanie w dniu 21 kwietnia 2015 r. w godz. 8.00-17.30  i (Sala  konferencyjna Starostwa Powiatowego w Prudniku ) i 28 maja 2015 r. w godz. 12.00-19.30 ( spotkanie dotyczące wyłącznie Strategii Transportu).
Konsultacje społeczne są prowadzone przez cały okres opracowywania każdej ze Strategii. Celem procesu konsultacji jest prowadzenie dialogu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, liderami opinii oraz włączenie ich w pracę nad dokumentami na każdym z etapów. Dzięki pozyskaniu informacji od mieszkańców OF PN2020, możliwe jest uczynienie Strategii jak najbardziej zakorzenioną w rzeczywistości oraz użyteczną dla odbiorców.
Spotkania mają charakter otwarty – zapraszamy do udziału wszystkie osoby zainteresowane rozwojem Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020.
1)  Strategia Rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 -
Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką rozwoju Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020 do udziału w badaniu fokusowym. Planowany czas trwania spotkania to 3 godziny. Zapewniamy materiały niezbędne do pracy (materiały biurowe i informacyjne) oraz catering. U każdego z Partnerów odbędzie się jedno badanie fokusowe (harmonogram spotkań znajduje się poniżej).
Rejestracji można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny pod adresem: http://cyfrowymanager.pl/ofpn2020/rejestracja
W razie pytań dotyczących spotkań, prosimy o kontakt z Martyną Sztajerwald, mail: m.sztajerwald@respublic.pl , tel. 22 630 98 34.
Termin badań fokusowych: 21.04.2015 r. godz. 8.00-11.00
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Prudniku, ul.Kościuszki 76, 48-200 Prudnik

2) Strategia Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020.
Zapraszamy do udziału w badaniu fokusowym, będącym częścią prac nad Strategią Rozwoju Społecznego Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020. Szczególnie zależy nam na udziale przedstawicieli instytucji publicznych, jednostek oświatowych, organizacji pozarządowych zajmujących się kwestiami społecznymi, a więc m.in. sytuacją dzieci, młodzieży, rodzin z dziećmi, seniorów, osób niepełnosprawnych, systemem pomocy społecznej czy integracją społeczną. Zapewniamy materiały niezbędne do pracy (materiały biurowe i informacyjne) oraz catering.
W razie pytań dotyczących spotkań, prosimy o kontakt z wykonawcą Strategii, mail: info@eu-consult.pl , tel. 58 307 44 06.
Termin badań fokusowych: 21.04.2015 r. godz. 11.15-14.15.

3) Strategia Rynku Pracy Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020
Zapraszamy przedstawicieli instytucji publicznych, organizacji pozarządowych, przedsiębiorców zainteresowanych rozwojem lokalnego rynku pracy do udziału w spotkaniach. Celem II etapu jest wyznaczenie wizji, misji i celów strategicznych dla powstającej Strategii. Zaangażowanie osób związanych z lokalnym rynkiem pracy może znacząco podnieść jakość dokumentu. Zapewniamy materiały niezbędne do pracy (materiały biurowe i informacyjne) oraz catering.
W razie pytań dotyczących spotkań, prosimy o kontakt z wykonawcą Strategii, mail: biuro@instytut-ipc.pl , tel. 71 79 49 249.
Termin badań fokusowych: 21.04.2015 r. godz. 14.30-17.30
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Prudniku, ul.Kościuszki 76, 48-200 Prudnik

4) Strategia Rozwoju Transportu  Obszaru Funkcjonalnego Partnerstwo Nyskie 2020.
Uczestnicy spotkania: mieszkańcy  gminy, przedsiębiorcy.
Termin badań fokusowych: 28.05.2015 r. godz. 12.00-19.30.
Miejsce: Starostwo Powiatowe w Prudniku, ul.Kościuszki 76, 48-200 Prudnik

Szczegółowe informacje dotyczące Partnerstwa Nyskiego 2020 znajdą Państwo na stronie:

Publikacja: Czwartek, 16 Kwietnia 2015r. Godzina: 09:53. Wejść: 1082.