ZAWIADOMIENIE - SESJA RADY POWIATU

Przewodniczący Rady Powiatu w Prudniku zawiadamia, że w dniu 29 maja 2015 r. o godz. 13:00 w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76 zwołuje VIII sesję Rady Powiatu

1.Otwarcie VIII sesji, przywitanie radnych Rady Powiatu i zaproszonych gości.

2.Odtworzenie hymnu państwowego.

3.Przedstawienie porządku obrad.

4.Przyjęcie protokołu z sesji Rady Powiatu z  30 kwietnia 2015 r.

5.Sprawozdanie  Starosty  z  wykonania  uchwał  Rady  Powiatu  podjętych  na  sesji  w  dniu  30 kwietnia 2015 r.

6.Informacja o pracy Starosty i Zarządu pomiędzy sesjami.

7.Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych złożone na VII sesji Rady Powiatu.

8.Interpelacje i zapytania radnych.

9.Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Prudnickiego na 2015r. (druk 58)

10.Rozpatrzenie i zatwierdzenie sprawozdań:

1)finansowego Powiatu Prudnickiego za 2014r.

2)z wykonania budżetu Powiatu Prudnickiego za 2014r

Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia i zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Prudnickiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2014r. (druk 59)

11.Podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu w Prudniku (druk 60)

1)przedstawienie uchwały Komisji Rewizyjnej w sprawie wniosku o udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu za 2014r.

2)Opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej dotycząca wniosku Komisji Rewizyjnej

13.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Zespołu Szkół Rolniczych w Prudniku III Liceum Profilowanego w Prudniku i jego likwidacji (druk 62)

14.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Prudniku Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Prudniku i jego likwidacji (druk 63)

15.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Zespołu Szkół w Głogówku Liceum Profilowanego w Głogówku i jego likwidacji (druk 64)

16.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Zespołu Szkół w Głogówku Liceum Profilowanego dla Dorosłych w Głogówku i jego likwidacji (druk 65)

17.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Zespołu Szkół w Głogówku Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego w Głogówku i jego likwidacji (druk 66)

18.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Zespołu Szkół w Głogówku Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Głogówku i jego likwidacji (druk 67)

19.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Zespołu Szkół w Głogówku Technikum Uzupełniającego dla Dorosłych w Głogówku i jego likwidacji (druk 68)

20.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku I Liceum Profilowanego w Prudniku i jego likwidacji (druk 69)

21.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku Uzupełniającego Liceum Ogólnokształcącego w Prudniku i jego likwidacji (druk 70)

22.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku Technikum Uzupełniającego w Prudniku i jego likwidacji (druk 71)

23.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku Zasadniczej Szkoły Zawodowej dla Dorosłych w Prudniku i jej likwidacji (druk 72)

24.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku Liceum Ogólnokształcącego w Białej i jego likwidacji (druk 73)

25.Podjęcie uchwały w sprawie wyłączenia z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku Technikum w Białej i jego likwidacji (druk 74)

26.Podjęcie uchwały konkursu Ministerstwa Rozwoju Regionalnego „Rozwój miast poprzez wzmocnienie kompetencji jednostek samorządu terytorialnego, dialog społeczny oraz współpracę z przedstawicielami społeczeństwa obywatelskiego” współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (druk 75)

27.Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych zgłoszone na bieżącej sesji.

28.Wnioski i oświadczenia radnych.

29.Zamknięcie VIII sesji Rady Powiatu.

PRZEWODNICZĄCY RADY

Józef  Janeczko

Publikacja: Poniedziałek, 18 Maja 2015r. Godzina: 09:20. Wejść: 1249.