SPOTKANIE STAROSTY PRUDNICKIEGO Z NAUCZYCIELAMI Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

?Najwyższa nagroda pracy - to, czym pozwala nam się stać?- tymi słowami Johna Ruskina Starosta Prudnicki Radosław Roszkowski rozpoczął 17 października 2014 r. spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej z wyróżniającymi się nauczycielami szkół i placówek oświatowych Powiatu Prudnickiego.

Starosta doceniając wkład pracy dyrektorów szkół i placówek oraz nauczycieli i wychowawców w nauczanie i wychowanie młodzieży, serdecznie podziękował za ofiarną pracę pedagogiczną. Nagrodą Starosty uhonorowani zostali następujący nauczyciele i dyrektorzy szkół i placówek oświatowych: Elżbieta Zapała – ZSR Prudnik, Małgorzata Kijora-Mormul – ZSR Prudnik, Elżbieta Szwadowska – ZSR Prudnik, Andrzej Chruściel – ZSR Prudnik, Grażyna Nalepa – ZS Głogówek, Artur Stochmiałek – ZS Głogówek, Wiesław Kopterski – CKZiU Prudnik, Bożena Tokar-Matkowska – ZSO Nr 1 Prudnik, Ireneusz Grzegocki – ZSO Nr 1 Prudnik, Bartosz Trytek – ZSO Nr 1 Prudnik, Anna Sztonyk – PPP Prudnik, Katarzyna Cukier – PPP Prudnik.

W tym miejscu wypada wspomnieć o innych nagrodzonych nauczycielach i dyrektorach szkół, prowadzonych przez Powiat Prudnicki.

W dniu 15 października 2014 r. w trakcie wojewódzkich obchodów Dnia Edukacji narodowej, Wojewoda Opolski Ryszard Wilczyński wręczył Brązowy Krzyż Zasługi Mirosławowi Jagiełło emerytowanemu  nauczycielowi Zespołu Szkół w Głogówku, Medal Złoty za Długoletnią Służbę Jolancie Kicie i Medal Brązowy za Długoletnią Służbę Małgorzacie Weigt - nauczycielkom Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Prudniku.

Pani Halina Bilik Opolski Kurator Oświaty wręczyła nagrody OKO: Ireneuszowi Czajkowskiemu nauczycielowi Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Prudniku, Marzannie Zawadzkiej-Ciępce nauczycielce Zespołu Szkół Rolniczych w Prudniku oraz Sławomirowi Hajdeckiemu dyrektorowi  Zespołu Szkół Rolniczych w Prudniku

Po wręczeniu nagród uczestnicy spotkania rozmawiali o obecnej sytuacji w naszych szkołach, o ich problemach i sukcesach. Na zakończenie Starostowie złożyli podziękowania wszystkim nauczycielom szkół i pracownikom oświaty Powiatu Prudnickiego za dotychczasowe osiągnięcia oraz życzyli im dalszych wspaniałych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

Spotkanie z nauczycielami

Publikacja: Piątek, 24 Października 2014r. Godzina: 11:28. Wejść: 2425.