ZAWIADOMIENIE - SESJA RADY POWIATU

PRZEWODNICZĄCY RADY POWIATU W PRUDNIKU Z A W I A D A M I A, że w dniu 29 września o godz.1300 w Starostwie Powiatowym w Prudniku, ul. Kościuszki 76 zwołuje XXXIX SESJE RADY POWIATU

Porządek obrad:

1. Otwarcie XXXIX sesji, przywitanie radnych Rady Powiatu i zaproszonych gości.
  2. Odtworzenie hymnu państwowego.
  3. Przedstawienie porządku obrad.
  4. Przyjęcie protokołu z sesji Rady Powiatu z dnia 31 sierpnia 2017r.
  5. Sprawozdanie Starosty z wykonania uchwał Rady Powiatu podjętych na sesji w dniu 31 sierpnia 2017r.
  6. Sprawozdanie Starosty z działalności Zarządu w okresie międzysesyjnym.
  7. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych złożone na XXXVIII sesji Rady Powiatu.
  8. Interpelacje i zapytania radnych.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie zmian budżetu Powiatu Prudnickiego na 2017r. (druk nr 246 )
  10. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy najmu i zawarcie kolejnej umowy najmu z  dotychczasowym najemcą nieruchomości położonej w Prudniku przy ul.  Jagiellońskiej 3 (druk nr 247 )
  11. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na odstąpienie od obowiązku przetargowego trybu zawarcia umowy dzierżawy i zawarcie kolejnej umowy dzierżawy z dotychczasowym dzierżawcą nieruchomości położonej w Prudniku przy ul. Parkowej 10 (druk nr 248)
  12. Podjęcie uchwały w sprawie sprostowania oczywistej omyłki pisarskiej w uchwale zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań i podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rehabilitację społeczną i  zawodową realizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku. (druk nr 249)
  13. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań i podziału środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na rehabilitację społeczną i zawodową realizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku. (druk nr 250)
  14. Podjęcie uchwały w sprawie szczegółowych warunków umarzania w całości lub w  części, łącznie z odsetkami, odraczania terminu płatności, rozkładania na raty lub odstępowania od ustalenia opłaty za pobyt dziecka w zakładzie opiekuńczo – leczniczym, zakładzie pielęgnacyjno-opiekuńczym lub w zakładzie rehabilitacji leczniczej (druk nr 251)
  15. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia „Powiatowej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2017-2027”. (druk nr 252)
  16. Przyjęcie informacji o realizacji budżetu Powiatu Prudnickiego za I półrocze 2017r.
  17. Udzielenie odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych zgłoszone na bieżącej sesji.
  18. Wnioski i oświadczenia radnych.
  19. Zamknięcie XXXIX sesji Rady Powiatu.

PRZEWODNICZĄCY RADY

Józef Janeczko

Publikacja: Piątek, 22 Września 2017r. Godzina: 15:21. Wejść: 654.